Kosmos – časoprostorová odysea

Kosmos – časoprostorová odysea

Mar. 09, 2014
Vaše hodnocení: 0
7.7 3

Online serie a epizody

1Serie 1 Mar. 09, 2014

Režie

Obsazení

Neil deGrasse Tyson isHimself - Host
Himself - Host

Popis

Dokumentární série Kosmos – časoprostorová odysea je nový strhujícího třináctidílný pořad producentky a scénáristky Anny Druyanové a producenta Setha MacFarlana (Griffinovi, Méďa).

Po více jak třiceti letech, kdy měla premiéru původní série, u nás uváděna pod názvem Vesmír, ve které mohli diváci spolu s Carlem Saganem ohromujícím a ikonickým způsobem prozkoumat vesmír, se Seth MacFarlane spojil s původními Saganovými spolupracovníky, scenáristkou a producentkou Druyanovou a spoluscenáristou a astronomem Stevenem Soterem. Společně pak vytvořili třinácti dílnou sérii, která má být nástupcem původního pořadu, jež získal televizní cenu Emmy a cenu Peabody za význačný úspěch a záslužnou veřejnou službu.

Průvodcem pořadu Kosmos – časoprostorová odysea bude renomovaný astrofyzik doktor Neil deGrasse Tyson. Stejně jako původní legendární série je nový Kosmos ságou o objevování zákonitostí přírody a nalezení našich souřadnic v prostoru a čase. Série oživí nikdy nevyřčené příběhy, diváci podniknou cestu do nového světa a napříč kosmem, aby v malém měřítku poznali velkolepost vesmíru.

Dokument přichází s novým způsobem vědeckého vyprávění, který odkrývá majestátnost vesmíru a znovu využívá slavné prvky z původní série, včetně kosmického kalendáře a lodi imaginace. Nejdůkladnější vědecké koncepty jsou prezentovány s ohromující jasností, spojuje se skepse s údivem a precizní přírodní vědy se setkávají s citovou a spirituální rovinou, což představuje jedinečnou zkušenost.

Kosmos – časoprostorová odysea
Kosmos – časoprostorová odysea
Kosmos – časoprostorová odysea
Kosmos – časoprostorová odysea
Kosmos – časoprostorová odysea
Kosmos – časoprostorová odysea
Originální název Cosmos
TMDb Rating 8.3 925 Hlasů
First air date Mar. 09, 2014
Last air date Apr. 20, 2020
Serie 2
Epizody 26
Average Duration 60 minutes

Podobné tituly

Mafiáni
Mars
I’m with the Band
Ostrov pobřežních vlků
Dívka z Vatikánu: Zmizení Emanuely Orlandi
Židé – Dějiny jednoho národa
Vyšetřování smrti princezny Diany
Nelítostné království
Pravidla rozkoše +18
Mussolini, první fašista
Rozhovory s vrahem: Výpověď Johna Waynea Gacyho
Lovci bouřek
TOPlistTOPlist