Nahlásit nefunkční video / Zvuku

Šílená hra

Šílená hra


Originální název - The Killing Game
Oct. 30, 2011United States, Canada90 Min.TV-PG
Vaše hodnocení: 0
6.3 4

Nahlásit soubor 750 Zhlédnutí Nahlásit nefunkční video

  • Přehrát film / Jazyk CZ/SK dabing
  • Play Language US / Inserts automatically do not guarantee functionality!

Popis

Šílená hra / The Killing Game

Mladá žena, Eve Duncanová, se živí jako forenzní sochařka poté, co jí kdysi před léty sériový vrah zabil její vlastní dceru Bonnie. Policie nikdy nenalezla tělíčko malé Bonnie, a tak Eve celou dobu pátrá a tajně doufá, že její ostatky nalezne. Smrt Bonnie byla také důvodem, proč se úspěšná sochařka dala na dráhu forenzní vědkyně. S překonáním psychického traumatu ze ztráty malé Bonnie Eve celou dobu pomáhá její přítel Joe Quinn, který je detektivem u policie. Jednoho dne je Eve přivolána k nálezu masového hrobu, ve kterém je pohřbeno několik dospělých a také dvě děti. Eve na místě zjistí, že dětmi byli dva chlapci, oběti vraha, jenž zabil její dceru. Eve však netuší, že pro ni právě začíná něco většího, než je jen další rekonstrukce obětí již popraveného vraha. Kosti jedné z obětí jsou z márnice ukradeny a místo nich se v chladicím boxu najde vzkaz pro samotnou Eve. Zanedlouho Eve také obdrží podivné telefonáty a balíček s lidským žebrem. Neznámý muž, který si říká Dom, se v telefonátu Eve přiznává, že právě zabil mladou ženu a že se chystá zabít malou dívenku Jane. Eve společně s Joem informuje detektiva Spira, nadřízeného Joea, o Domovi a jeho telefonátech. Kost, která podle Doma patřila Bonnie, je předána na testy DNA. Eve se podaří malou Jane najít. Dívka vyrůstá v pěstounské rodině. Pěstounka nechce o hrozícím nebezpečí pro dívku nic slyšet, a tak Joe a Eve u pěstounky s požadavkem hlídání dítěte nepochodí. Je to chyba, vzápětí je pěstounka zavražděna. Eve dítě za pomoci novináře Marka unese z domu sociální služby a dopraví ji do domu kdesi v jiném městě, který jí poskytl její známý. Policisté pod vedením Spira a Joea dál hledají vraha Doma. Dom opět telefonuje Eve a ta pochopí, že když najde tělo poslední oběti, unesené mladé ženy, má šanci vraha odhalit. Proto se Eve zkontaktuje se svou kamarádkou Sárou. S její pomocí a s pomocí jejího psa začne hledat mrtvolu ženy. Po delším pátrání se jim skutečně podaří v jedné lesní školce tělo najít. Prsten na těle oběti je přivádí k jiné staré vraždě, která se před lety udála v odlehlém městečku v horách. Eve se společně s Joem do městečka vydává a zde zjistí, že vrahem by mohl být jakýsi Kevin, syn zdejšího reverenda, který i s celou rodinou zahynul při požáru svého domu… (TV Prima)


Režie

Bobby Roth
Režisér

Hrají

Laura Prepon isEve Duncan
Eve Duncan
Ty Olsson isJoe Quinn
Joe Quinn
Brian Markinson isRobert Spiro
Robert Spiro
Naomi Judd isSandra Duncan
Sandra Duncan
Teryl Rothery isSarah Patrick
Sarah Patrick
Ian Butcher isRobert Fraser
Robert Fraser
Sarah Smyth isHiking Woman
Hiking Woman
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
Šílená hra
IMDb Hodnocení 5.1 616 Hlasů
TMDb Hodnocení 6 16 Hlasů

Než nahlásíte že nejde film !

 

>Načtení filmů může trvat až minutu dle vytíženosti serverů, nejsme provozovateli a tak to neovlivníme ..

 

Spuštění filmů někdy trvá trošku déle tak vyčkejte! Když se objeví Error Coder: 224003 nebo něco podobného pak postupujte následovně.

filmy jsou i na jiných stránkách a tak se stává že servery jsou tak zatížené že filmy občas nefungují , v mnoha případech stačí chvilku počkat a načíst stránku znovu a film se rozběhne .

 

Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5

 

 

Vyberte jiný zdroj videa

 

   

Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova ! ( F5 ) 

 

 

Po odkliknutí tří stránek, se vám pustí film...!

 


Podobné tituly

Dezertér 72
Černý déšť
Divoši
Chůva jménem Alex
Henry: Portrét masového vraha
Město šílenců
Ocelová past
Lady Bloodfight
Pomsta mrtvého muže
Můj splněný sen
Den, kdy se zastavila Země
Belphegór – Fantom Louvru

Vypněte prosím blokování reklam nebo přidejte tento web na seznam povolených!

 

 

TOPlistTOPlist