Nahlásit nefunkční video / Zvuku

 

Než nahlásíte že nejde film !
 
1 - Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5 “.
2 - Vyberte jiný zdroj videa .
 
Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova !
 
Jestli stále nejde spustit film tak je načase nahlásit že nefunguje a nezapomeňte vyplnit email aby jsme Vás informovat o opravě . 

Ružové sny

Ružové sny


Originální název - Ružové sny
Iva Bittová a Juraj Nvota v poetické parafrázi Romea a Julie na slovenské vesnici sedmdesátých letApr. 08, 1977Czechoslovakia81 Min.
Vaše hodnocení: 0
10 1 Hlasů

Popis

Pošťák Jakub je bláznivý mladík s odstávajícíma ušima, který na svém kole brázdí vesnici a ve vaně šplouchá ploutvemi na svých nohách. Jeho dívka Jolanka je klidná, rozvážná a milující Romka, naprosto vzdálená běžné představě o kočovné a ohnivé femme fatale. Stojí společně na louce, před nimi dům bez stěn a nábytku, jen plný nádherných představ o šťastném životě. Ve svém vzdušném zámku se točí jeden kolem druhého v milostném námluvním tanci až do té doby, než jejich zámek nabude reálných rozměrů. Tehdy jejich růžové sny začnou šedivět. Variace na příběh Romea a Julie se stal první hereckou příležitostí pro Ivu Bittovou. Film sice reflektuje napjaté etnické problémy ve společnosti, poetická linka o rozplývajících se snech přesto zůstává stěžejní vrstvou tohoto kanonického díla Československé kinematografie.

Ružové sny
Ružové sny
Ružové sny
Ružové sny
Ružové sny
Ružové sny
Ružové sny
Ružové sny
Ružové sny
IMDb Hodnocení 7.1 218 Hlasů
TMDb Hodnocení 6 5 Hlasů

Podobné tituly

Suprhrdina
The Ledge
Evangelium podle Jana
Chvění
Ohana: Rodina je poklad
Růžový panter
Chata v horách
Jackie Brownová
Tohle je náš svět
Scary Movie 4
Drive
Pan Čokoláda