Nahlásit nefunkční video / Zvuku

Pocta Karlu Gottovi (koncert)

Pocta Karlu Gottovi (koncert)


Originální název - Pocta Karlu Gottovi (koncert)
ČeskoJan. 01, 2022111 Min.
Vaše hodnocení: 0
5.3 3

Pozvat kamarády 664 Zhlédnutí Nahlásit nefunkční video

  • Přehrát film / Jazyk CZ/SK dabing
  • Play Language US

Svátek české hudby. To je koncert nejzvučnějších jmen tuzemské populární scény. Několik desítek zpěváků a zpěvaček vzdali hold Karlu Gottovi, hudební legendě, kterého miluje nejen naše republika. Uslyšíte mnoho jeho krásných a slavných písní včetně hitů „Lady Carneval“, „Jdi za štěstím“, „Trezor“, „Co sudičky přály nám“ nebo „Srdce nehasnou“. A to vše v podání Lucie BíléMarka ZtracenéhoMoniky AbsolonovéOndřeje BrzobohatéhoMichala DavidaVáclava Noid BártyCharlotty Elly GottovéRicharda KrajčaJiřího SuchéhoHany Zagorové a mnoha dalších. Speciálním hostem bude herečka Jiřina Bohdalová a večerem provede moderátor Libor Bouček(Česká televize)

Hrají: Libor Bouček (moderátor), Lucie Bílá, Marek Ztracený, Monika Absolonová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Michal David, Václav Noid Bárta, Charlotte Ella Gottová, Richard Krajčo, Jiří Suchý, Hana Zagorová, Jiřina Bohdalová, Monika Bagárová, Bára Basiková, Petr Bende, Eva Salvatore Burešová, Ilona Csáková, Dasha, Kateřina Marie Fialová, Gabriela Gunčíková, Petra Janů, Petr Kolář, Markéta Konvičková, Jan Kopečný, Olga Lounová, Leona Machálková, Leoš Mareš, Štefan Margita, Tereza Mašková, Bohuš Matuš, Adam Mišík, Jitka Molavcová, Dara Rolins, Ondřej Ruml, Felix Slováček, Jan Smigmator, Eva Urbanová, Josef Vágner, Jitka Zelenková, Josef Zíma, Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž, Michal Bragagnolo, Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár, David Uličník

 

Pocta Karlu Gottovi (koncert)

Režie

Režisér

Hrají

IMDb Hodnocení 4.6 90 Hlasů

Než nahlásíte že nejde film !

 

>Načtení filmů může trvat až minutu dle vytíženosti serverů, nejsme provozovateli a tak to neovlivníme ..

 

Spuštění filmů někdy trvá trošku déle tak vyčkejte! Když se objeví Error Coder: 224003 nebo něco podobného pak postupujte následovně.

filmy jsou i na jiných stránkách a tak se stává že servery jsou tak zatížené že filmy občas nefungují , v mnoha případech stačí chvilku počkat a načíst stránku znovu a film se rozběhne .

 

Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5

 

 

Vyberte jiný zdroj videa

 

   

Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova ! ( F5 ) 

 

 

Po odkliknutí tří stránek, se vám pustí film...!

 


Podobné tituly

Beats
Jít za svým snem
V zajetí rytmu
Muzzikanti
Feel the Beat
Osobní strážce
Očima Tammy Faye
Help! – The Beatles
Vysaj si
Zločin v šantánu
Princ Krasoň
Studio 666
TOPlistTOPlist