Nahlásit nefunkční video / Zvuku

Bruce Willis: vyvolený

Bruce Willis: vyvolený


Originální název - Bruce Willis, l'indestructible
FrancieJan. 01, 202152 Min.
Vaše hodnocení: 0
10 2

Přispějte na provoz a rozvoj webu Finančním darem. 666 Zhlédnutí Nahlásit nefunkční video

  • Přehrát film / Jazyk CZ/SK dabing
  • Play Language US

Portrét fenomenálního amerického filmového herce… Smrtonosná pastPulp FictionPátý element… V několika filmech na začátku devadesátých let se Bruce Willis prosadil jako novodobý americký akční hrdina. V době, kdy se oblíbený filmový žánr vyznačoval především velkými bicepsy a kdy se na plakátech k blockbusterům střídali Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger, nebylo nic méně samozřejmého. Bruce Willis však svým šibalským úsměvem prolomil do té doby velkou bariéru mezi televizí a filmem a stal se jednou z největších hollywoodských hvězd své doby. Tvůrci dokumentu nás provedou Willisovou kariérou od seriálu Měsíční svit po nejnovější film M. Night Shyamalana Skleněný. Je zajímavé sledovat, jak se herec dokázal ze sitcomové hvězdy stát hrdinou akčních filmů, jak dokázal znovu objevit sám sebe a vdechnout nový život rolím, které hrál, a to s největšími herci a režiséry posledních třiceti let, od Quentina Tarantina přes Briana de Palmu až po Sidneyho Lumeta a Wese Andersona. Po dokončení dokumentu přišla smutná zpráva, že Bruce Willis v důsledku nemoci svou hereckou kariéru ukončil. Přesto se ještě můžeme těšit na jeho nejnovější, i když zároveň poslední film. Bude mít premiéru dva roky poté, co Willisova rodina oficiálně zveřejnila jeho zdravotní stav. (Česká televize)

Bruce Willis: vyvolený

Režie

Hrají

IMDb Hodnocení 6.4 54 Hlasů

Než nahlásíte že nejde film !

 

>Načtení filmů může trvat až minutu dle vytíženosti serverů, nejsme provozovateli a tak to neovlivníme ..

 

Spuštění filmů někdy trvá trošku déle tak vyčkejte! Když se objeví Error Coder: 224003 nebo něco podobného pak postupujte následovně.

filmy jsou i na jiných stránkách a tak se stává že servery jsou tak zatížené že filmy občas nefungují , v mnoha případech stačí chvilku počkat a načíst stránku znovu a film se rozběhne .

 

Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5

 

 

Vyberte jiný zdroj videa

 

   

Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova ! ( F5 ) 

 

 

Po odkliknutí tří stránek, se vám pustí film...!

 


Podobné tituly

Terminátor 5: Genisys
Joey and Ella
Krvežíznivé opice
Kurýr 3
Rambo III
Válka světů
Thor: Příběhy z Asgardu
Fantomas kontra Scotland Yard
Muži v černém 2
Austrálie
Přepadení ve vzduchu
Přízrak z lesa strachu
TOPlistTOPlist