Nahlásit nefunkční video / Zvuku

 

Než nahlásíte že nejde film !
 
1 - Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5 “.
2 - Vyberte jiný zdroj videa .
 
Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova !
 
Jestli stále nejde spustit film tak je načase nahlásit že nefunguje a nezapomeňte vyplnit email aby jsme Vás informovat o opravě . 

Admirál

Admirál


Originální název - ????????
Za čest a lásku! Tragický příběh admirála Kolčaka, jeho velké lásky, bojů s Rudou armádou a ruského zlatého pokladu. Jun. 06, 2008Russia123 Min.Not Rated
Vaše hodnocení: 0
8 1 Hlasů

Popis

Admirál Kolčak jenž byl důležitou postavou rusko-japonských válek se později v občanské válce postavil na stranu bílých a po jistou dobu měl dokonce ambice stát se novým vládcem celé Rusi. Film se zabývá nejdramatičtějším úsekem Kolčakova života mezi lety 1915 a 1920, kdy do admirálova života kromě revoluce zasáhla i bouřlivá láska. Kolčak byl zálety proslavený, vzplanutí k přítelově ženě Anně Timirjovové však bylo pro oba osudové. Režisér se ve filmu rovnocenně věnuje oběma konfliktům – vnitřnímu boji aktérů zapovězeného milostného vztahu i revolučním bojům. Prosluněné, galantní milostné scény tak střídají drsné bojové sekvence z bitev černomořské flotily či odporu bělogvardějců na mrazivé Sibiři. Anna Timirjovová, z jejíž perspektivy je příběh vyprávěn, pro lásku ke Kolčakovi opustila zajištěné manželství a po jeho smrti za ni zaplatila sedmatřiceti lety v sovětských věznicích a táborech.

Admirál
IMDb Hodnocení 6.8 7,748 Hlasů
TMDb Hodnocení 6.4 79 Hlasů

Podobné tituly

Moon
Šiva Baby
Modelář
Rebeka
Chemo
Naposledy spolu
Vysoká hra patriotů
7 citů
Creed
Ledové ostří 4: Oheň a led
Dračí války
The Death and Life of Bobby Z