‘Mr Bones 3 – Son of Bones’ official trailer

Filmy Česky1 dubna, 2023

 

Pokračování ‚Mr. Bones“ a „Mr. Bones 2: Back from the Past,‘ It’s ‚Bones 3: Son of Bones‘ – jihoafrická komedie s Alfredem Ntombelou v hlavní roli, zatímco Leon Schuster hraje vedle Jaye Ansteyho jako Gabrielle a Wandile Molebatsi jako Malabanga.

Na obrazovce v pátek 15. dubna 2022 v Nu Metro: https://numet.ro/bones3

V pokračování filmu z roku 2008 Mr. Bones 2: Back from the Past‘ a 2001‘‘ Mr. Bones,“ překonává mladý chlapec výzvy, aby dokázal, že je muž. Leon Schuster a Alfred Ntombela hrají po boku Wandile Molebatsi a Jay Antsey.

Děj hry Pan Bones 3, Son of Bones začíná na přelomu minulého století, kdy jsme svědky (flashback) pohřbívání Krugerových milionů dvěma búrskými vojáky, kteří se pak navzájem zabijí díky idiotské chamtivosti a zanechají Krugerovy miliony ukrytý na hřbitově v Kuvukilandu. Nyní, v současnosti, hubený obchodník jménem Alvin (Moonsammy) a jeho texaský inženýrský partner jménem Jack (Janks) spolu se svou krásnou průvodkyní Gabrielle (Anstey) plánují těžbu ropy v nedotčené zemi, která by ji zanechala mastný nepořádek. Bones a Mathambo musí vymyslet způsob, jak přechytračit zaryté obyvatele Západu. Samozřejmě, jak se jejich plán odvíjí, přibývá i mnoho dalších nečekaných zvratů a zvratů s veselým efektem.

Jihoafrická komedie s Alfredem Ntombelou v hlavní roli, zatímco Leon Schuster hraje po boku Jaye Ansteyho („Legacy“, „Inconceivable“) jako Gabrielle a Wandile Molebatsi („Deep State“, „Hear Me Move“) jako Malabanga. Režíruje plodný Grey Hofmeyr, který režíroval první dva filmy a vytvořil takové kulturní ikony jako „Isidingo“, „Suburban Bliss“ (1996) a „Jock of the Bushveld“ (1986).

Hrají: Alfred Ntombela, Leon Schuster, Tumi Morake, Sans Moonsammy, Daniel Janks, Sthandile Nkosi, Jay Anstey, Jerry Mofokeng, Tobie Cronje, Bouwer Bosch
Režie: Grey Hofmeyr
Scénář: Leon Schuster
Hudba: Leon Schuster
Producenti: Leon Schuster, Grey Hofmeyr

#MrBones3 –

#Bones3SonofBones #bones3 #AlfredNtombela #LeonSchuster #TumiMorake #SansMoonsammy #DanielJanks #SthandileNkosi #JayAnstey #JerryMofokeng #TobieCronje #BouwerBosch #GrayHofmeyr #Comedy

 

TOPlistTOPlist