Nahlásit nefunkční video / Zvuku

 

Než nahlásíte že nejde film !
 
1 - Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5 “.
2 - Vyberte jiný zdroj videa .
 
Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova !
 
Jestli stále nejde spustit film tak je načase nahlásit že nefunguje a nezapomeňte vyplnit email aby jsme Vás informovat o opravě . 

Zlá krev: 1x3

Sdílejte tento film pomocí tlačítek níže. 5 Zhlédnout Nahlásit nefunkční video

  • Play - Zdroj / 1

Epizoda 3

Karel Pecold odešel do Vídně a nalezl tu redaktora Háfnera, který je vydavatelem soc. dem. časopisu. Navštíví ho, přijme instrukci k další tajné schůzce, protože Háfnerova redakce je hlídána. Mezitím se Karel seznámil s českým zedníkem Josefem Součkem na stavbě, kde našel práci. Ale zejména má zájem o Součkovu sestru Anku. Sympatie jsou vzájemné.

Jan Born se v jednom dni dozvídá o neúspěchu výchovy sedmiletého Ivana i o pronikavém zlepšení Míšova školního prospěchu. Bětuši, která bydlela u Bornů a Ivana údajně rozmazlova, najde samostatný byt.

Karel bydlí u Součků. Jeho stará jizva, otcova smrt ve vězení i tříletá zkušenost z kriminálu z něho udělaly odhodlaného bojovníka. Se Součkem se účastní tajného vylepování plakátů a jsou málem dopadeni policií.

Míša Born se po maturitě vrací. Je rozhodnuto, že bude bydlet u tety Bětuše, aby měl klid ke studiu na univerzitě.

Souček musel utéci před policií, protože kolportoval zakázaný list německých radikálních socialistů. Pecold slíbí Háfnerovi, že z Budapešti přiveze balík zakázaných tiskovin do Vídně. Při návratu je zatčen a usvědčen z přepravy velezrádných novin.

Feb. 01, 1987