Nahlásit nefunkční video / Zvuku

 

Než nahlásíte že nejde film !
 
1 - Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5 “.
2 - Vyberte jiný zdroj videa .
 
Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova !
 
Jestli stále nejde spustit film tak je načase nahlásit že nefunguje a nezapomeňte vyplnit email aby jsme Vás informovat o opravě . 

Sdílejte tento film pomocí tlačítek níže. 8 Zhlédnout Nahlásit nefunkční video

  • Play - Zdroj / 1

Zlá krev: 1x2

Epizoda 2

Stavební rada Herzog k velkému úžasu přítomných dokázal před soudem nedobylovu „nevinu“. Krátce potom Nedobyla navštíví a nabídne mu místo dosavadní zášti spojenectví: Herzog je v žižkovské obecní radě, Martin je majitelem mnoha pozemků. Karel Pecold je odsouzen na tři roky – také za to,že jeho vystoupení u soudu je kvalifikováno jako křivé svědectví proti Nedobylovi.

Hana Bornová porodila druhého syna – Ladislava.

Míša Born se v prvním roce v polepšovně neučil, byl apatický, ačkoliv má mimořádnou inteligenci. Ale nastává změna: přičiní se o to nový profesor němčiny Kiesel. Je to fanatický německý buršák, pohrdající vším rakouským a slovanským. Rozpoznává Míšovu utajenou vzpouru proti otci a dovede ji mistrně využít, aby z Míši začal vychovávat „mladého Němce“.

Růžena Pecoldová zjistila, že čeká Helebrantovo dítě a musí ze služby odejít. Helebrant jí tajně vyplatí odstupné za mlčení.

Míšův obdiv ke Kieslovi se stupňuje, aby mu vyhověl, zlepší studijní prospěch. Kiesel mu zamlčí, že z finančních důvodů dal přednost kariéře před idejemi a přijal místo na rakouském ministerstvu vnitra, které mu opatřil vlivný strýček.

Karel Pecold je po výkonu trestu propuštěn. Jeho sestra se mezitím provdala za hlíídače Vaculíka, který pracuje pro Nedobyla.

Jan. 29, 1987