Nahlásit nefunkční video / Zvuku

 

Než nahlásíte že nejde film !
 
1 - Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5 “.
2 - Vyberte jiný zdroj videa .
 
Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova !
 
Jestli stále nejde spustit film tak je načase nahlásit že nefunguje a nezapomeňte vyplnit email aby jsme Vás informovat o opravě . 

Sdílejte tento film pomocí tlačítek níže. 3 Zhlédnout Nahlásit nefunkční video

  • Play - Zdroj / 1

Sherlock: 3x2

Znamení tří

Sherlock se snaží přednést skvělou řeč na Watsonově svatbě, když se náhle uvědomí, že se někdo chystá uskutečnit vraždu.

Zatímco se Lestradeovi, díky jeho neschopnosti, nedaří polapit gang bankovních lupičů, připravuje se Holmes na důležitou roli svědka svého přítele Dr. Watsona na jeho svatbě. Svatební řeč, která se zpočátku zdá bizarní, se postupně ukáže jako velký hold příteli Dr. Watsonovi.

Přidá k dobru i dvě perličky z nedávných případů, které zůstaly nevyřešeny. První se týká mladého gardisty, jehož život Dr. Watson zachránil, když se jej někdo pokusil zavraždit v případu “zamčeného pokoje”. Druhý případ je o muži, který používá různé identity k seznamování se ženami, aby je poté zneužil. Když se však Sherlock rozhlédne po hostech svatební hostiny, náhle si uvědomí spojení obou případů, hrozbu vraždy při svatební oslavě a najde i vyřešení. Součástí jeho řešení je i Watsonův bývalý velící důstojník, znetvořený válečný hrdina major Sholto.

Sherlock: 3×2
Sherlock: 3×2
Jan. 05, 2014