DMCA

Jakákoliv nahlášení autorů plně respektujeme, každé nahlášení bude odstraněno do 24 hodin, přistoupíme na jakoukoli dohodu s autory děl pokud jde o propagaci nových děl, prosím chápejte že provozovatel webu obsah nestahuje a nahrává na žádné servery. O obsah webu pečují uživatelé, provozovatel nemůže za to, jaké dílo se objeví na webu. Provozovatel nevlastní servery, na kterých jsou díla uložena. Web pouze odkazuje na jiné stránky, na kterých jsou díla uložena.

SOZA uznává, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného Autorského zákona a tedy nepodléhá licencování

Provozovatel nenese odpovědnost za porušení autorského práva, z důvodu, že žádné video se nenachází na jeho serveru a nemá možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany jiných provozovatelů stránek, kteří tato díla zpřístupňují.

Stránka https://filmycesky.cz  pouze odkazuje na videa, tzn. embedování, které bylo EU soudem prohlášeno jako legální a tím neporušujeme žádný zákon, zdroj:

http://www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing
https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/
https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/

Tato stránka slouží pouze pro autory odkázaných videí.

Na odkazu jeli Vaše dílo chráněno Vaším autorským právem a neumístili jste jí na tuto odkazovanou stránku? Sdělte nám prosím tuto informaci prostřednictvím našeho krátkého formuláře. Pouze za předpokladu, že nechcete, abychom na toto video dále odkazovali.

Náležitosti v souladu s pravými předpisy EU, ČR, SR a DMCA

Podání oznámení podle zákona DMCA odebrání odkazu chráněného autorskými právy, pro držitele autorských práv. https://filmycesky.cz respektuje duševní vlastnictví autorů na odkazovaných videí. Pokud se domníváte, že vaše dílo chráněné autorskými právy bylo zkopírováno a je přístupné na webové stránce na níž odkazujeme, který představuje porušení autorských práv, nahlaste nám domnělé porušení Vašich autorských práv.

Poskytněte nám náležité informace:

1. Úplný popis díla chráněného autorskými právy či jiného duševního vlastnictví, kterého se podle vašeho tvrzení porušení týká
2. Elektronický nebo fyzický podpis osoby pověřené jednat v zastoupení vlastníka autorských práv či jiného duševního vlastnictví
3. Popis kde na této webové stránce https://filmycesky.cz se nachází odkaz, kterého se dle vašeho tvrzení porušení týká
4. Vaše jméno, adresu, telefonní číslo a emailovou adresu (slouží pouze pro kontaktování z naší strany pro bližší informace a odpovědi na Váš zaslaný podnět)
5. Vaše prohlášení, že se v dobré víře domníváte, že sporné používání není autorizováno vlastníkem autorských práv, jeho agentem, či zákonem Prohlášení podepsané vámi, učiněné s vědomím trestní postižitelnosti za křivopřísežnictví, že výše uvedené informace ve vašem oznámení jsou přesné, a že jste vlastníkem autorských práv či duševního vlastnictví, nebo jste pověřeni jednat v zastoupení vlastníka autorských práv či duševního vlastnictví.
6. Na Váš podnět bude odpovězeno do 30ti pracovních dnů.

TOPlistTOPlist