DMCA

Vlastník této stránky uvádí následující:

Na serverech https://filmycesky.cz není uložen žádný obsah chráněný autorskými právy. Všechny soubory jsou uloženy na externích úložištích dat, které nejsou spojeny se serverem https://filmycesky.cz. Server https://filmycesky.cznabízí pouze odkazy na soubory a nikoli samotné soubory.

Provozovatel serveru https://filmycesky.cz nenese odpovědnost za porušení autorských práv, z důvodu toho, že žádné video se na serveru https://filmycesky.cz se nenachází a nemá možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany jiných provozovatelů stránek, kteří tato díla zpřístupňují.

OSA (Ochranný Svaz Autorský) uznává, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona a tudíž nepodléhá licencování.

 

Stránka  pouze odkazuje na videa, tzv .: embedovanie, které bylo EU soudem prohlášeno jako legální a tím neporušujeme žádný zákon,

zdroj:

 

Každé jedno dílo lze nahlásit jako nelegální a podle zákona DMCA jsme povinen toto dílo v co nejkratším čase odstranit. Chcete-li DMCA nahlásit, je třeba nás kontaktovat na info@filmycesky.cz a platně se prokázat jako majitel/vlastník potřebných autorských práv.

S každým budeme ochotně spolupracovat. Je třeba si však uvědomit, že odstraněním daného díla z naší stránky se nevyřeší daný problém, nakolik je třeba kontaktovat správce serverů na které odkazujeme a kde jsou daná díla uložena a zprostředkována. V případě zájmu umíme poskytnout kontakt i na ně.